Bale karnawałowe cieszą się od kilku lat coraz większym zainteresowaniem. Coraz liczniejsza grupa ludzi bierze udział w tego typu eventach, które swoją rangą i jakością w niczym nie ustępują balom sylwestrowym. Zatem każda kobieta, która wybiera się na tego typu bal powinna przygotować odpowiednią kreację, pomyśleć nad fryzurą i makijażem.

 

Stylizacja na bal karnawałowy

Na tegorocznych balach karnawałowych należy spodziewać się przede wszystkim sukienek mini z brokatem. Na balu warto pojawić się w srebrnej czy złotej błyszczącej mini, ale równie dobrze sprawdzą się czerwone czy granatowe sukienki z cekinami. Do tego bardziej stonowane buty, wysokie szpilki w kolorze czarnym lub szarym sprawdzą się niemal do każdej z wymienionych stylizacji, do tego naturalnie torebka także w tym kolorze. Na wierzch możemy pokusić się o czarny lub szary żakiet, albo o skórzaną ramoneskę – w zależności od naszych upodobań. W modzie są także duże, jak największe kolczyki, więc takie wiszące dzieła sztuki powinny zawisnąć na naszych uszach, jednak zrezygnujmy wówczas z naszyjników, bowiem sprawimy wówczas wrażenie nadmiaru, a nie o to nam przecież chodzi – prawda? Chodzi o to, aby na balu karnawałowym być ikoną stylu, a tego nie osiągniemy poprzez nadmiar ozdób.

 

Fryzury modne w karnawale

W tym sezonie na balach karnawałowych moden będą przede wszystkim warkocze i różne typy upięć oparte właśnie na warkoczach. Dlatego też każda kobieta, która na balu karnawałowym chce uchodzić za ikonę stylu powinna wybrać uczesanie, które będzie zawierało warkocze. Rodzaj warkocza jest tutaj mniej ważny, może to być tradycyjny warkocz, może to być francuz lub kłos. Wszystko co tylko się Wam podoba. W przypadku fryzury i makijażu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, aby udały się one doskonale. Usługi fryzjerskie i makijażowe w swojej okolicy, wraz z cenami można znaleźć na stronie – wycenione.

 

Makijaż odpowiedni na bal karnawałowy

W makijażu obowiązują te same trendy, które były modne na Sylwestra, a zatem na miejscu będzie smoky eye oraz ozdobienie oka brokatem. W tym sezonie, a zatem także w karnawale w modzie jest wszelkiego rodzaju błysk, dotyczy to zatem także makijażu. Jeśli wybieracie się na bal karnawałowy z maskami, wówczas warto mocno podkreślić oczy czarnymi kreskami i dobrze wytuszować rzęsy, z pewnością będziecie dzięki temu wyglądać zniewalająco. Nadal modne pozostają mocno podkreślone usta, najlepiej czerwieniom lub szminkami w innych intensywnych kolorach.

Przygotowania do balu karnawałowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *