Według danych upublicznionych przez jeden z najpopularniejszych internetowych serwisów poświęconych tematyce mody i najnowszym trendom, Polki uchodzą w Europie za kobiety najlepiej ubrane. Do takich wniosków skłoniły redakcję portalu wyniki ankiet przeprowadzonych wśród osób odwiedzających stronę internetową. Z odpowiedzi ankietowanych osób wynika, że Polki charakteryzują się przede wszystkim niebywałą umiejętnością tworzenia własnego stylu.

Opinię wskazującą, że Polki są bardzo eleganckie potwierdzają także najbardziej znani polscy styliści, na co dzień pracujący z gwiazdami show-biznesu. Według nich wiele klientek jest w stanie samodzielnie wybrać najlepiej pasujące do całego stroju kolorowe szpilki, skompletować strój, który nie tylko podkreśli walory sylwetki, ale też będzie stosowny do danej okazji czy warunków pogodowych. Ponadto Polki są doskonale zorientowane w najnowszych modowych trendach, ale nie podążają za nimi bezgranicznie, a raczej wybierają te elementy, które odpowiadają ich gustom i na tej bazie tworzą swój własny, niepowtarzalny styl.

Opinię tę podzielają także przedstawiciele serwisu pasujemi.pl, który powstał przede wszystkim w jednym celu – by zachęcić mieszkające w Polsce kobiety do tworzenia własnych stylizacji i dzielenia się nimi z innymi użytkownikami. Według przedstawicieli tego serwisu internetowego wiele użytkowniczek doskonale orientuje się, że w nadchodzącym sezonie bardzo modny będzie klasyczny prochowiec i na tej podstawie tworzy ciekawe zestawienia ubrań i dodatków. Wystarczy przejrzeć propozycje stworzone przez użytkowniczki portalu pasujemi.pl, by przekonać się, że słowa o wyjątkowym wyczuciu stylu wśród Polek nie są bezpodstawne.

O tym, że Polki potrafią się dobrze ubrać, jednocześnie nie kupując dużej ilości nowych ubrań przekonują także polskie blogerki modowe. Na ich stronach można zauważyć, że wystarczy podstawowy zestaw składający się z ubrań takich jak elegancka marynarka, czarna prosta spódnica i koszulowa bluzka, by stworzyć szereg inspirujących stylizacji. Kluczem do stworzenia ciekawej stylizacji jest tutaj dobór odpowiednich dodatków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *