Kobiece dodatki to ten element, o który powinna dbać każda dbająca o modę i dobry wygląd kobieta. Oto lista dodatków, które w swojej szafie powinna mieć każda z nas:

 

  1. Biżuteria na każdą okazję – w zasadzie można powiedzieć, że srebrny łańcuszek jest dobry na każdą okazję, jednak każda z nas wie, że w zależności od stylizacji biżuteria powinna być do niej dobrze dobrana. Ponadto biżuteria stanowi istotny dodatek, który w znaczny sposób może ostatecznie zmienić wygląd całości, dlatego też należy dbać o to by w naszej szafie znalazła się bardzo różnorodna biżuteria na każdą okazję.
  2. Elegancki portfel – cóż z tego, że mamy dopracowaną do perfekcji stylizację, że torebka ma najmodniejszy aktualnie wzór, jeśli otwieramy torebkę chcąc zapłacić za zakupy i wyławiamy z super modnej torebki, stary, zdezelowany portfel. Portmonetka jest tak samo ważnym dodatkiem jak torebka czy buty, więc jej także należy poświęcić uwagę. Jeśli chcecie poznać najnowsze trendy w portfelach damskich wejdźcie na – https://elfrika.pl/pl/c/PORTFELE/79.
  3. Zadbana kosmetyczka – z kosmetyczkami jest taka sama historia jak z portfelami, czasem zdarza nam się przypudrować noc podczas wyjścia, to naprawdę nie wypada modnej kopiecie, aby jej kosmetyczka była stara, postrzępiona, a co najgorzej brudna, dlatego też zadbane i modna kosmetyczka to także ważny element wśród kobiecych dodatków.
  4. Paski – ubieramy je do spodni i spódnic mają nie tylko trzymać naszą garderobę w odpowiedniej pozycji, ale służą także ozdobie, dlatego warto zwracać uwagę na to jakie paski nosimy i wybierać ciekawe wzory, choć w każdej szafie powinien znaleźć się także zwykły, klasyczny czarny pasek z prostą klamrą.
  5. Apaszka – jeszcze do niedawna uchodziły za przeżytek, jednak wraz z tym sezonem wróciły do łask. Jako, że moda na duże kwieciste wzory będzie się w tym sezonie utrzymywać warto zaopatrzyć swoją szafę w kilka różnobarwnych apaszek, które zdecydowanie z każdym miesiącem stawać się będą coraz modniejsze.
Modna kobieta zawsze dba o dodatki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *