Dla wielu z nas dzień ślubu i wesela można zaliczyć do tych jedynych i najważniejszych w życiu. I o ile wiele mówi się na temat sukien ślubnych, nie mniej ważne jest, aby odpowiednio dobrać garnitur dla pana młodego. Garnitury ślubne Smart Outlet Bydgoszcz to okazja do tego, aby postarać się wybrać taki strój, w którym będziemy się dobrze czuli, ale i będziemy wyglądali modnie i z klasą.

 

Jaki kolor garnituru będzie odpowiedni?

 

Najbardziej klasycznym rozwiązaniem jest garnitur czarny. Ma on na tyle uniwersalny charakter, że praktycznie nie wychodzi z mody, co ma spore znaczenie w momencie, kiedy kupując garnitur ślubny chcielibyśmy, aby mógł on nam potem jeszcze posłużyć przez jakiś czas. Połączenie czarnego garnituru z białą koszulą jest klasyką, w której każdy prezentuje się dobrze. Jednakże, garnitury ślubne marki Extex to także propozycja marynarki oraz spodni w jakże eleganckim kolorze granatowym. Jeśli więc komuś znudziła się czerń i chciałby zakupić garnitur w jakimś innym kolorze, granat ciągle jest modny i często wybierany przez panów młodych.

 

Garnitur wykonany z wysokiej jakości tkaniny

 

Oczywiście,  garnitury ślubne marki Extex w wersji eleganckiej są wykonane z materiałów szlachetnych, które są wytrzymałe i dobrze się prezentują nie ulegając zagnieceniom. Przyjmuje się jednak, że eleganckie garnitury powinny być wykonane z włókien z domieszką wełny. Taki też powinien być garnitur ślubny. Natomiast w mniej formalnych sytuacjach można sobie pozwolić na garnitur lniany lub też sztruksowy. Dobrej jakości tkanina nie będzie się odkształcać i świeżo zakupiony garnitur będzie można wykorzystywać także po ślubie i weselu. Zawsze jednak warto przymierzyć garnitur i rozważyć, czy faktycznie odpowiada nam jego fason oraz tkanina, a także czy nie są konieczne jakieś dodatkowe poprawki krawieckie. Ważna jest na przykład długość nogawki spodni od garnituru, która powinna być dopasowana do butów, jakie założymy i chociażby tego, czy będą one miały obcas.

Garnitur ślubny- jak wybrać odpowiedni?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *